1. Start
  2. Archiwum wydarzeń
  3. RODZINNE SPOTKANIA Z KINEM MUZA - NIECH ŻYJĄ WAKACJE, Z BASIĄ!

RODZINNE SPOTKANIA Z KINEM MUZA - NIECH ŻYJĄ WAKACJE, Z BASIĄ!

10 czerwca 2018 16:00 Muza Kino

RODZINNE SPOTKANIA Z KINEM MUZA - NIECH ŻYJĄ WAKACJE, Z BASIĄ!

A u nas, już w wakacyjnym klimacie, zagości „Basia” - rewelacyjna filmowa adaptacja kultowych książek dla dzieci, oraz bajkowa fotobudka. Zapraszamy na basiowe, kolorowe Rodzinne Spotkanie z kinem w Muzie. Gwarantujemy dobrą zabawę!

Basia - bohaterka znana z  kultowej serii książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak - wreszcie na dużym ekranie. Skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody pięcioletniej dziewczynki i jej przyjaciół pokazują świat bliski każdej rodzinie.

 

 

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

Cztery odcinki serialu „Basia” wyprodukowanego przez Grupę Smacznego miały swoją festiwalową odsłonę podczas 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci w Warszawie i Wrocławiu, gdzie okazały się prawdziwą rewelacją.

 

 

Odcinki w zestawie: „Basia i biwak”,  „Basia i Anielka” , „Basia i Dziadkowie”,  „Basia i upał w ZOO”,  „Basia i nowy braciszek” (premiera).

Kategoria wiekowa: 4+


Spot Basi:

 

Dodatkową atrakcją naszego spotkania będzie BAJKOWA FOTOBUDKA. W holu Muzy, na wszystkich widzów, czekać będzie nasz magiczny wehikuł do wywoływania zdjęć i uśmiechu! Fotobudka będzie czynna od godz. 15.30 oraz po seansie. Każde dziecko otrzyma na pamiątkę swoje zdjęcia.

 

 

10.06.2018 godzina 16:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

Bilety na spotkanie (film + fotobudka): 6,00 zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

 Zapraszamy