1. Start
  2. Aktualności
  3. KC Nwokoye: Swing, Dance, Celebrate!

KC Nwokoye: Swing, Dance, Celebrate!

03 marca 2018 18:00 Muza Muzyka

KC Nwokoye: Swing, Dance, Celebrate!

Energetyczny koncert z muzyką soul i swing, która poruszy każdego!

Dorastając w Nigerii i słuchając nagrań z rodzicami, KC dojrzał pod wpływem tych niesamowitych rytmów i melodii, co wpływa na jego styl kompozycji i wykonania. Jego kompozycje są urzekające i wyraźnie melodyjne z pewną znajomością, ale odświeżającym dźwiękiem. Jego koncerty są pełne pozytywnej energii i stają się popularne wśród miłośników muzyki.

„Celebrate”, nowy album KC Nwokoye jest zdumiewającym połączeniem muzyki swing i soul, który czerpie swoje wzorce z utworów takich artystów jak Gregory Porter, Marvin Gaye, Nat King Cole, Sting oraz Sade. Kompilacja przedstawia wszystkie piękne momenty w życiu, powodując pojawienie się uśmiechu na naszych twarzach oraz skłaniając nas do tańca radości. To dynamiczne połączenie energii, rytmu oraz romantyzmu. Euforyczna demonstracja aksamitnego głosu KC-iego, połączonego z unikatowym stylem pięknie komponującego się z instrumentami smyczkowymi, blaszanymi oraz perkusją w takich utworach, jak “Send Down The Rain” oraz “True”. To nagranie jest prawdziwym darem wiosny, przynosi słodkość lata, a później wybuchową falę jesiennej nadziei w utworach “Let Me Love You” and “Music”. Całość jest zakończona mnóstwem miłości i komfortu jaką przynosi nam sezon zimowy, o czym możemy usłyszeć w utworach “Somebody Loves You” and “Celebrate”. Każdy utwór pociąga za sobą różne niuanse, które dodają świeżości oraz dobrego klimatu powodując, że czerpiemy większą radość z życia, możemy się bardziej uśmiechnąć oraz oraz dawać dobro innym. To odświeżająca perspektywa współczesnego swingu oraz muzyki soul.


"Kocham i szanuję ludzi. kontakt z nimi pozwala mi dawać im z siebie to, co mam najcenniejsze, co równocześne tworzy intencję do muzycznych poszukiwań, doświadczeń, kreacji. Dlatego też - nie tylko po każdym koncercie ale także w jego trakcie, publiczność często nawiązuje ze mną kontakt, a nasza wymiana słów i spojrzeń w sposób naturalny i nieskrępowany przeplata muzyczny show. To tworzy niezwykłą energię.”   -  KC Nwokoye


strona internetowa: www.kcnwokoyemusic.com 


03.03.2018 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec


Bilety w cenie: KAT. A - 28,00zł / KAT.B - 23,00zł


Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl,

w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA

oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury

 

Zapraszamy